Nieuws uit de regio

01-09-2019 - Heist-op-den-Berg

A cupcake a day ...

Op 21 september is het Wereld Alzheimer Dag en om dat extra in de kijker te zetten wordt in september de vierde editie van de cupcakemaand georganiseerd die dit jaar omgedoopt werd tot cupcake-muffin maand. Piet Huysentruyt en Kathleen Aerts zetten mee hun schouders onder dit ludieke, toffe en lekkere project. Het doel? Samen gaan voor een wereld zonder Alzheimer.

Stichting Alzheimer Onderzoek
Wat loopt er mis in de hersenen van mensen met Alzheimer of een andere vorm van dementie? Hoe komt het dat er nog steeds geen medicijn is en hoe kunnen we dat veranderen? Stichting Alzheimer Onderzoek doet al jaren inspanningen om het Alzheimeronderzoek in België te financieren. Alzheimer kan iedereen overkomen, ook jonge mensen. Vandaar in september de warme oproep om aan het bakken te slaan!

  • Bak leuke, mooie maar vooral lekkere cupcakes en muffins en geniet (samen) van deze toffe activiteit
  • Verkoop jullie creaties voor het goede doel: het alzheimeronderzoek
  • Stort de opbrengst op BE83 0017 5620 5915

U bakt toch ook mee?

Iverans

Iverans is een gezellig restaurant in Beerzel waar je proeft van lekkere vis- en vleesgerechten, lichte salades en pittige wok- en pastaschotels.  Het is er bovendien heerlijk vertoeven op het ruime, groene terras.

lees meer

Nata

Fantasie- en stainless steel juwelen en accessoires voor dames en kinderen. Kom gerust een kijkje nemen, vrij in en uit!

lees meer

Clem Vercammen

Juwelen - Trouwringen - Uurwerken - Herstelatelier

lees meer

Speciale promoties Check het hier