Nieuws uit de regio

01-09-2019 - Heist-op-den-Berg

A cupcake a day ...

Op 21 september is het Wereld Alzheimer Dag en om dat extra in de kijker te zetten wordt in september de vierde editie van de cupcakemaand georganiseerd die dit jaar omgedoopt werd tot cupcake-muffin maand. Piet Huysentruyt en Kathleen Aerts zetten mee hun schouders onder dit ludieke, toffe en lekkere project. Het doel? Samen gaan voor een wereld zonder Alzheimer.

Stichting Alzheimer Onderzoek
Wat loopt er mis in de hersenen van mensen met Alzheimer of een andere vorm van dementie? Hoe komt het dat er nog steeds geen medicijn is en hoe kunnen we dat veranderen? Stichting Alzheimer Onderzoek doet al jaren inspanningen om het Alzheimeronderzoek in België te financieren. Alzheimer kan iedereen overkomen, ook jonge mensen. Vandaar in september de warme oproep om aan het bakken te slaan!

  • Bak leuke, mooie maar vooral lekkere cupcakes en muffins en geniet (samen) van deze toffe activiteit
  • Verkoop jullie creaties voor het goede doel: het alzheimeronderzoek
  • Stort de opbrengst op BE83 0017 5620 5915

U bakt toch ook mee?

Zakenkantoor De Bie

Een ongeluk komt nooit gelegen maar vormt helaas een vast onderdeel van het dagelijks leven. Een goede verzekering is daarbij een zaak, maar wat als daar ook nog een uitstekende service bij kwam?

lees meer

Het Pigment

schilder- & behangwerken - verf - raamdecoratie - tapijten - tafellinnen - sierkussens Koop al onze artikels online!    Bezoek onze webshop.  

lees meer

AVN Projects

AVN is als elektrotechnisch installatiebedrijf actief op vlak van elektriciteit, domotica, beveiliging, beeld en klank en staat steeds garant voor een professioneel eindresultaat.  

lees meer

HV Interieur

HV Interieur brengt met zijn raam-, vloer- en muurdecoratie kleur in huis! Met speelse dessins, eigentijdse accessoires en sprekende kleuren waait er een frisse wind door uw interieur. Genoeg stof tot inspiratie!

lees meer

Speciale promoties Check het hier