Brasserie Oud Egypte

Aan de Liersesteenweg, vlakbij de Heistse hoek, vind je Brasserie Oud Egypte. Begin dit jaar werd de zaak door de nieuwe eigenaars in een nieuw, fris jasje gestoken. Iedereen die van vers en lekker eten houdt is er van harte welkom voor een smakelijke dagschotel, menu, lekkere suggestie of een gerecht à la carte. Het is er genieten in de lounge of op het grote terras.

Van snack tot uitgebreid tafelen
Bij Brasserie Oud Egypte mag je de klassieke keuken met hedendaagse invloeden verwachten. De gerechten die je op de kaart terugvindt worden met zorg bereid met seizoensgebonden ingrediënten en waar mogelijk ook met lokale producten. Een snelle hap of een meer uitgebreid etentje? Je eet hier een soepje, broodje, omelet of croque maar hebt even goed de keuze uit salades, pasta’s, vlees- of visgerechten. Daarnaast worden er ook regelmatig nieuwe suggesties voorgesteld en van maandag tot vrijdag valt er ook elke dag een andere dagschotel te ontdekken.

Tearoom
Americano, latte macchiato, cappuccino, … Bij Oud Egypte kan je ook terecht voor een geurige koffie. De regels van de koffiekunst worden hier hoog in het vaandel  gedragen waardoor je hier dan ook de betere koffie proeft! Denk daarbij ook nog aan een heerlijke pannenkoek, wafel of versbereid ijsje en het lijkt ons duidelijk dat je smaakpapillen hier op elk moment van de dag in de watten gelegd worden.

Op zoek naar een zaaltje voor een vergadering of feestje?
Vergader- en feestruimte beschikbaar voor maximum 50 personen.

Brasserie Oud Egypte
Liersesteenweg 179, Heist-op-den-Berg
T 015 24 91 83
info@brasserieoudegypte.be
www.brasserieoudegypte.be

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

La Cita

La Cita bevindt zich in het hartje van de Bergstraat. Met enkele troeven zoals het gebruik van verse producten, een vriendelijke service, een gezellig terras en een warme sfeer wil La Cita het verschil maken.

lees meer

Fietsen Moons Roger

verkoop fietsen - fietskledij - elektrische fietsen - fietsaccessoires - herstellingen Meer dan 25 jaar ervaring

lees meer

Het Derde Bedrijf

Brasserie en Theatercafé Het Derde Bedrijf is gevestigd in CC Zwaneberg. Het is de ideale plaats om te genieten van een lekkere snack, maaltijd of drankje, zowel binnen als buiten op het fantastische terras met zicht op het Cultuurplein.

lees meer

Marjel boetiek

Bij Marjel Boetiek in Westmeerbeek vind je elk seizoen opnieuw de meest stijlvolle dameskleding! Je kan er terecht voor de laatste nieuwe trends waarmee je zal stralen.

lees meer

Speciale promoties Check het hier