Bescherm je ogen tegen de zon

Of je nu naar het strand gaat, een terrasje doet of naar je werk pendelt, je ogen beschermen tegen schadelijk zonlicht is net zo belangrijk als het smeren van zonnecrème om je  huid te beschermen. Dat kan natuurlijk in stijl met een mooie zonnebril! Bij Brilcenter vind je een waaier aan mogelijkheden om je ogen tegen vervelende schitteringen en uv-licht te beschermen. Een sportieve look voor tijdens een wandeling of fietstocht of liever een elegant model om te flaneren, je vindt er vast een zonnebril naar jouw smaak! Ook voor een zonnebril op sterkte ben je er aan het juiste adres, nu zelfs aan scherpe prijzen!

Brilcenter
Oude Godstraat 36, Heist-op-den-Berg
T 015 24 29 53
www.brilcenter.com

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Het Derde Bedrijf

Brasserie en Theatercafé Het Derde Bedrijf is gevestigd in CC Zwaneberg. Het is de ideale plaats om te genieten van een lekkere snack, maaltijd of drankje, zowel binnen als buiten op het fantastische terras met zicht op het Cultuurplein.

lees meer

De Banier

Verkoop van Chirokleren, spelmateriaal en creatieve producten om te knutselen

lees meer

Bizzar

Bizzar biedt je de mooiste collecties kinderkleding. Je vindt er de leukste stukjes voor je oogappel van 0 tot 14 jaar binnen een trendy en kleurrijke shopomgeving.

lees meer

F&S Projects

Bij F&S ben je aan het juiste adres voor de houten binnen- en buitenafwerking van je woning. Houten vloeren, binnendeuren, terrassen of projecten op maat, ... er is geen project te zwaar.

lees meer

Speciale promoties Check het hier