U-MEN fashion

Mannenmode

Openingsuren

Maandag: gesloten
Dinsdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Woensdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Donderdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Vrijdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Zaterdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Zondag: gesloten

Merken

Lyle & Scott, ANTWRP, Ben Sherman, PME Legend, Vanguard, Camel Active, State of Art, Bugatti, Pierre Cardin, Ledûb, Roy Robson en Meyer

Het Derde Bedrijf

Brasserie en Theatercafé Het Derde Bedrijf is gevestigd in CC Zwaneberg. Het is de ideale plaats om te genieten van een lekkere snack, maaltijd of drankje, zowel binnen als buiten op het fantastische terras met zicht op het Cultuurplein.

lees meer

Bergstraatcomité

In de Bergstraat moet het aangenaam winkelen, wandelen en ontspannen zijn! Het Bergstraatcomité zorgt voor een mooie en levendige straat waar het fijn vertoeven is.

lees meer

De Banier

Verkoop van Chirokleren, spelmateriaal en creatieve producten om te knutselen

lees meer

New Van Heukelom

Bij New Van Heukelom aan de Liersesteenweg vind je allerlei kantoor- en schoolmateriaal, van paperclips en nietjesmachines over balpennen tot mappen in alle maten, maar ook computers, tablets, printers en toebehoren.

lees meer

Speciale promoties Check het hier