Nieuws uit de regio

06-11-2024 - Grootlo (Schriek)

Een bijzondere vrijgezel in Grootlo

Na een korte periode van inactiviteit is Toneelkring Grootlo terug van de partij in het Heistse toneelgebeuren. Net als de Berthoutzonen uit Hallaar en De Partij uit Wiekevorst, gaan ze met hun nieuwste productie van start in het tweede weekend van november. In zaal De Magneet aan de Kapelstraat te Grootlo brengen ze ‘De vrij gezellige vrijgezel’, een doldwaze klucht van Rien Bunk. Voor de regie tekent Leo De Vos, zelf actief in het Heists Kamertoneel en regisseur bij diverse gezelschappen.
De Nederlandse komedieschrijver Rien Buunk heeft een leuk verhaal neergepend:  Wim van der Kolk is vrijgezel en woont in zijn eigen appartement. Op een gegeven moment staat Bianca, de vrouw van zijn beste vriend David, voor de deur met de vraag of ze tijdelijk bij hem mag komen wonen omdat zij en David ruzie hebben. Enigszins overdonderd geeft Wim aan dat dit wel kan. Het gevolg is dat de moeder en de vriendinnen van Bianca ook bij hem komen om Bianca te steunen. Tegen zoveel vrouwen is Wim natuurlijk niet opgewassen.
Op de planken ziet u Tine Goossens, Katoo Knecht, Ruben Knecht, Stefan Nys, Patrick Pelgrims, Inne Poels, Kim Ruijsen, Neil Van den Broeck, Lauren Van Der Linden en Kira Wouters. Opvoeringen in zaal De Magneet aan Kapelstraat op 9, 10, 12, 15 en 16 november, telkens om 20 u. Kaarten reserveren op  0471 03 16 02.
www.toneelkringgrootlo.be   

 

Sarah's

Trendy damesboetiek Dameskleding - Shapewear - Panty's van topkwaliteit - Accessoires Vanaf maat 34 t/m maat 50

lees meer

La Trattoria

Italiaans restaurant

lees meer

Clem Vercammen

Juwelen - Trouwringen - Uurwerken - Herstelatelier

lees meer

Decomundo

High-end Designmeubelen voor Binnen en Buiten.  

lees meer

Speciale promoties Check het hier