Nieuws uit de regio

20-09-2024 - Heist-op-den-Berg

Kamertoneel opent Heistse theaterseizoen

Met de première van De Laatste Kans op vrijdag 20 september opende het Heists Kamertoneel het theaterseizoen in Heist-op-den-Berg. Voor het cultuurseizoen 2024-2025 heeft het Kamertoneel in haar theater aan de Kattestraat niet minder dan 6 producties op stapel staan.  De cultuurraad Heist-op-den-Berg verzamelde alle toneelvoorstellingen van Heistse gezelschappen in een handige brochure. Nieuwe namen ten opzichte van vorig jaar zijn De Partij uit Wiekevorst, RAAK Piijpelheide en Toneelkring Grootlo. Theater Opnieuw, met thuishaven de Heist-Goor, moet een jaartje overslaan omwille van het afhaken van enkele acteurs.

Iets om te lachen op te beginnen

Het Heistse Karmetoneel koos alvast voor een leuke komedie om het seizoen te openen. De Laatste kans van succesauteur Jeroen Maes vertelt het verhaal van een koppel  waar er heel wat sleet op hun jarenlange huwelijk zit. Mevrouw vindt dan ook dat het hoog tijd is om aan hun relatie te werken: een blijspel boordevol misverstanden, hilarische confrontaties en komische verwikkelingen. Leo Devos regisseerde Marleen Verhaegen, Eric Dyck, Sven Heulens, Ann Van Haver en Annemie Verhaegen.  De Laatste Kans speelt nog tot 6 oktober in het theater aan de Kattestraat. Kaarten reserveren op 0470/86 17 79.

Er wordt veel toneel gespeeld in Heist

De amateurverenigingen in Heist hebben blijkbaar ondertussen corona goed verteerd. Dit seizoen staan er niet minder dan 12 verschillende amateurgezelschappen op de Heistse planken, veelal in lokale parochiezalen die dan voor één keer per jaar moeten omgebouwd worden tot een theater. Een overzicht van de Heistse toneelspelers die graag in iemand anders vel kruipen, vind u in de jaarlijkse toneelbrochure van de Cultuurraad, verkrijgbaaar in het Cultuurcentrum, in de Heistse bib en bij de verschillende gezelschappen die in het begin van het seizoen op de planken staan.

 

De Bollekeshoef

KINDERBOERDERIJ - STAL - HAPJE & DRANKJE

lees meer

DJeans - Teenstore

Bij DJeans Teenstore vind je de leukste kleding, ondergoed, accessoires en schoenen voor tieners van 10 tot 18 jaar. Ontdek de hippe collecties van allerlei merken binnen een aangename winkelsfeer boordevol coole decoratiestukken.

lees meer

Boexstaens Uurwerken - Juwelen

Bij Boexstaens Uurwerken en Juwelen kan je terecht voor stijlvolle en kwalitatieve horloges en sieraden. Er is voor elk wat wils waarmee je zal schitteren!

lees meer

Villa Monte

Hotel, ontbijtbar & events

lees meer

Speciale promoties Check het hier