Nieuws uit de regio

03-01-2020 - Hulshout

Crossen door Hulshoutse velden

ZonZondag 5 januari organiseert AC Hulshout voor de 47ste keer hun veldloop achter het sportcentrum Joris Verhaegen in het Industriepark. De Hulshoutse veldloop, die al verschillende grote namen op hun erelijst hebben staan, was een tijdje een avondcross, maar de club is toch terug gekeerd naar de zondagnamiddag.

 

“Er zullen tal van jeugdatleten van onze club aan de start staan” vertelt Tom Lambrechts van de organiserende club. “Het is moeilijk om iedereen bij naam te noemen, want dan zouden we er misschien enkele overslaan. Maar toch kijken we speciaal uit naar onze kangoeroes . en benjamins Nie Serneels, Finne Theys, Jurre Goossens, Ruben Joos, Alexander Draulans, Wannes Devries, Lenn Rens, e.a Onze pupillen met o.a. Christian Matos Calderon, Door Serneels,   en de miniemen Jari Stappaerts , Rune ’S Jongers, Quinten Desmet, Jasper Desmet.   Deze atleten wisten de voorbije wedstrijden enkele overwinningen of podiumplaatsen te behalen en willen dit overdoen voor eigen volk.”

Bij de senioren heren springen ook de namen van enkele eigen atleten van de club in het oog. Sam Valgaeren, Thomas Derboven en Glen Laurens behaalden bij de senioren de voorbije winter al enkele overwinningen en ereplaatsen in de regionale veldlopen.  Bij de vrouwen is het uitkijken naar Liesbeth Monsecour en Liesbeth Leysen. Laurens won bijvoorbeeld in de Lilse Bergen en Monsecour was de beste in de winterjogging te Bergom.

 

De eerste start wordt gegeven 11.20 u voor de G-atleten. Daarna de verschillende jeugdreeksen volgens leeftijd en het grote werk om 14.05 u met de senior dames (5060 m) en de om 14.30 u de senior heren (9680 m).dag 5 januari organiseert AC Hulshout voor de 47ste keer hun veldloop achter het sportcentrum Joris Verhaegen in het Industriepark. De Hulshoutse veldloop, die al verschillende grote namen op hun erelijst hebben staan, was een tijdje een avondcross, maar de club is toch terug gekeerd naar de zondagnamiddag.

“Er zullen tal van jeugdatleten van onze club aan de start staan” vertelt Tom Lambrechts van de organiserende club. “Het is moeilijk om iedereen bij naam te noemen, want dan zouden we er misschien enkele overslaan. Maar toch kijken we speciaal uit naar onze kangoeroes . en benjamins Nie Serneels, Finne Theys, Jurre Goossens, Ruben Joos, Alexander Draulans, Wannes Devries, Lenn Rens, e.a Onze pupillen met o.a. Christian Matos Calderon, Door Serneels,   en de miniemen Jari Stappaerts , Rune ’S Jongers, Quinten Desmet, Jasper Desmet.   Deze atleten wisten de voorbije wedstrijden enkele overwinningen of podiumplaatsen te behalen en willen dit overdoen voor eigen volk.”

Bij de senioren heren springen ook de namen van enkele eigen atleten van de club in het oog. Sam Valgaeren, Thomas Derboven en Glen Laurens behaalden bij de senioren de voorbije winter al enkele overwinningen en ereplaatsen in de regionale veldlopen.  Bij de vrouwen is het uitkijken naar Liesbeth Monsecour en Liesbeth Leysen. Laurens won bijvoorbeeld in de Lilse Bergen en Monsecour was de beste in de winterjogging te Bergom.

De eerste start wordt gegeven 11.20 u voor de G-atleten. Daarna de verschillende jeugdreeksen volgens leeftijd en het grote werk om 14.05 u met de senior dames (5060 m) en de om 14.30 u de senior heren (9680 m).

Leonidas

Wat is er lekkerder dan een overheerlijke praline bij de koffie? Chocolade past perfect bij alle kleine en grote momenten in het dagelijks leven en al zeker in de vorm van een praline uit een stijlvol gouden doosje van Leonidas!

lees meer

F&S Projects

Bij F&S ben je aan het juiste adres voor de houten binnen- en buitenafwerking van je woning. Houten vloeren, binnendeuren, terrassen of projecten op maat, ... er is geen project te zwaar.

lees meer

Woondecor

Staat u voor een renovatie of nieuwbouw? In de 1000 m² toonzaal van Woondecor vind je een zeer ruime keuze parket, laminaat, kurkvloeren, vinyl, inbouwkasten, binnendeuren, trappen, plafonds, zonwering, ...

lees meer

Cosmedics

Huid, laser en licht expertisecentrum.  Unieke samenwerking met Prohairclinic voor al je vragen over huid, lichaam en haar.

lees meer

Speciale promoties Check het hier