Agenda activiteiten

Zaterdag 21 september 2019

Opendeur De Studio - nieuw seizoen

Op zaterdag 21 september ontdek je het aanbod groepslessen, workshops en cursussen van De Studio alsook onze manier van werken en de verschillende coaches.

Programma:

  • 9u30 Pilates
  • 9u45 BBB
  • 10u45 Body Conditioning+ & Kennismaking Pilates
  • 11u30 Infosessie: stress- en burn-outcoaching
  • 12u00 Kennismaking Gladiator Workout
  • 13u00 Boxing initiatie (mix Boxing Class & Boksfit)
  • 14u00 Kennismaking Buikdans
  • 16u00 Infosessi: het jojo-effect

Individuele coaching? Ontmoet onze coaches en ontdek de diverse mogelijkheden!

Locatie

De Studio - Mechelsesteenweg 115 - 2220 Heist-op-den-Berg

Organisatie

De Studio
Hans Van den Brande
T. 0497 45 52 17
info@studioheist.be
www.studioheist.be

Meer over deze handelaar

Noémie

Mannen- en vrouwenmode aan betaalbare prijzen

lees meer

Boexstaens Optiek

U wil toch ook het beste voor uw ogen? Bij Boexstaens Optiek kan je terecht vooreen uitgebreide keuze brillen, zonnebrillen en kinderbrillen maar ook voor lenzen.

lees meer

Bodystyling Heist-op-den-Berg

De Bodystyling®-methode: jouw garantie op een slank, fit en gezond leven. Je gaat voor blijvend gewichtsverlies, tonnen energie en een optimale gezondheid. Bij Bodystyling® stellen we voor jou een persoonlijk stappenplan op met een figuuranalyse, een oefenschema en voedingsadvies.

lees meer

De Roover

Gedimat De Roover is een handelaar in bouwmaterialen die u ondersteunt met deskundig advies en dit voor vakman, kmo en particulier. Bij De Roover kunt u kwalitatieve merken van bouwmaterialen kopen en laten leveren aan scherpe prijzen.

lees meer

Speciale promoties Check het hier