Agenda activiteiten

Vrijdag 06 maart 2020 t.e.m. zaterdag 14 maart 2020

Lente-opendeur bij Marjel Boetiek

Van vrijdag 6 t/m zaterdag 14 maart is het lente-opendeur bij Marjel Boetiek en geniet je tegelijkertijd van 10% korting.
Op zondag 8 maart is de winkel ook uitzonderlijk open van 11u - 17u.

Locatie

Marjel Boetiek - Hoogzand 6 - 2235 Westmeerbeek

Organisatie

Marjel boetiek
Christiane Van Dijck
T. 016698782
christiane.vandyck@telenet.be

Meer over deze handelaar

Conny Schoenmode

Bij Conny Schoenen vind je leuke dames- & herenschoenen van een groot aanbod merken om een statement te maken met je voeten. Wist je dat je er ook een ruime keuze schoenen voor steunzolen vindt?  

lees meer

Brilcenter

Naast een ruim gamma optische brillen, zonnebrillen of sportbrillen van allerlei kwaliteitsmerken is Brilcenter ook gespecialiseerd in contactlenzen.

lees meer

't Spinnewiel

't Spinnewiel is de ideale plek om even halt te houden voor, tijdens of na een wandeling langs de Nete. Je geniet er aan de gezellige, authentieke hoeve van een drankje, hapje of uitgebreid diner.

lees meer

De Studio

Of je je nu goed in je vel wil voelen, gewoon aan je conditie of figuur wil werken of je wil voorbereiden op een sportprestatie. Bij De Studio ben je op de juiste plaats. Tijdens de individuele workout sessies en groepssessies ga je steeds terug naar de basis op zoek naar meer fysieke, mentale en emotionele energie.

lees meer

Speciale promoties Check het hier